Witamy na stronach TSC

12346381_870410506410358_8665863878804377887_nTRIATHLON SIEDLCE CLUB jest to inicjatywa zawodników i innych pasjonatów, których celem jest promocja triathlonu w naszym regionie.

Wspomnianą promocję realizować zamierzamy poprzez wspieranie członków klubu w dążeniach do  osiągania założonych wyzwań sportowych, bez względu na reprezentowany poziom sportowy i dotychczasowe doświadczenie.

W sposób priorytetowy będziemy traktowali popularyzacje zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej poprzez uprawianie triathlonu wśród dzieci i młodzieży.

Jednym z obszarów naszej działalności będzie również organizacja zawodów sportowych, zarówno triathlonowych jak i duathlonowych.

Cele na najbliższe miesiące: organizacja struktur klubu, rejestracja stowarzyszenia w KRS, pozyskanie środków finansowych na działalność statutową, opracowanie harmonogramu i programu szkoleniowego, prace nad organizacją Ligi Duathlonowej dla dzieci i młodzieży zaplanowanej na miesiące wiosenne, wyznaczenie celów sportowych na rok 2016.

Pragniemy aby największym bogactwem klubu byli ludzie którzy będą go tworzyć. Tak więc jeśli chcesz spróbować nowych wyzwań, zarówno sportowych jak i organizacyjnych, to dołącz do nas. Naszym celem jest osiąganie satysfakcjonujących wyników sportowych przez naszych klubowiczów, jednak nie za wszelką cenę. Grunt to zasady fair play i dobra zabawa 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s