Andrzej Zwierzchowski

andrzejData urodzenia: 09.02.1981
Wzrost: 159
Waga: 58
Ulubiona dyscyplina: rower

O mnie

Na sportowo od dzieciństwa w biegach na radioorientację i orientację z sukcesami mniejszymi i większymi w kraju i Europie. Od 6 lat cykliczne starty w ultramaratonach, maratonach i różnych rodzajach biegów. Trzy lata temu po namowach Pawła Janiaka zaczęła się przygoda z triathlonem i nie szybko zapowiada się jej koniec. Na koncie kilka zawodów Ironamn, kilka zawodów na dystansie 1/2 , 1/4, 1/8 . Czasy to kwestia czasu. Na chwilę obecną na IM to 10:16 a na połówce 4:38. Moim głównym minusem jest nadgorliwość ale walczę z tym i to z coraz lepszym skutkiem. Plusem jest dążenie do celu od początku do końca. Motywuje mnie rodzina i to ona powoduje, że trenuje codziennie czasem po kilka razy, przez 360 dni w roku co sprawia mi ogromną frajdę. To co robię dodaje mi energii, pozwala zdobywać przyjaciół i uczy życia a co ciekawsze pomaga w odnajdywaniu bliskich. 🙂

Rekordy i osiągnięcia

  • Puchar Europy Juniorów w Radioorientacji
  • Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Radioorientacji
  • Bieg na 10km 37:54
  • Półmaraton 1:26:57
  • Maraton 3:26:45
  • Ironman 10:16:34

To co do tej pory udało się wypocić a myślę że przede mną jeszcze więcej wypocin.

Jeżeli chodzi o triatlon to wszystko przez Jaśka bo on mnie do tego namówił teraz cierpię.

Od zawsze biegałem na radioorientacje wiec coś z biegania wiedziałem, rowerem nigdy nie jeździłem ale jak zacząłem to hoho, a pływać to się na stawach w Rejowcu nauczyłem J. Tak wiec połączyłem to co umiałem i tak to teraz szlifuję.

Cele

Głównym celem jest czerpanie przyjemności i radości z tego co robię i dawanie tego samego rodzinie przez to co robię J. Celem sportowy jest wynik, a jaki to się okaże w przyszłości ale pewnie w kat. M-60 J.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s